top of page

Pronájem bytu 3+1 (60 m²), Bílina

Čapkova, 418 01 Bílina, Česko

13 600,- Kč

K pronájmu

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví 60 m², Bílina

Nabízím Vám k pronájmu bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 v 6. nadzemním podlaží panelového domu v Bílině, konkrétně v ul. Čapkova.


Celková plocha bytu je 60 m², a to včetně venkovní komory. Krytina podlah je v kombinaci plovoucí podlahy a keramické dlažby. Jednotka v minulosti prošla kompletní rekonstrukcí a je ve velmi pěkném a udržovaném stavu. Byt se skládá z kuchyně, třech obývacích místností, předsíně, koupelny s vanou, toaletou a bidetem, dále je k dispozici venkovní komora, která je umístěna na patře u bytu.


Vybavení, které je ve fotogalerii je součástí bytu a zahrnuto v ceně nájemného.


Dále musím zmínit umístění domu, v blízkém okolí nalezneme mateřskou a základní školu, dětské hřiště, Českou poštu, potraviny, restaurace a samozřejmostí je zastávka MHD. Samotné centrum města je necelých 1,5 km od domu, i přesto se jedná o jednu z klidnějších a vyhledávanějších částí města.


Měsíční nájemné pro tři osoby je 13.600,- Kč. V ceně jsou zahrnuty zálohy na topení, studenou a teplou vodu. Za každou další osobu žijící v bytě se navyšuje nájemné o 700,- Kč, což je záloha na dodávku teplé a studené vody. Dodávka elektřiny bude převedena přímo na nájemce, který si určí sám výši záloh na tyto energie. Vratná kauce pro majitele je stanovena ve výši 20.000,- Kč. Provize za zprostředkování pronájmu pro realitní kancelář je 10.000,- Kč.


Pro bližší informace či osobní prohlídku jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Kontaktovat makléře

Kontakt

Tomáš Novák

Adresa nemovitosti

Čapkova, 418 01 Bílina, Česko

720 988 090

bottom of page