top of page

Prodej bytu 3+1 ( 70 m²), Teplice

Duchcovská, Teplice, Česko

1 790 000,- Kč

Na prodej

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví 70 m², Teplice

Nabízím Vám ke koupi bytovou jednotku v družstevním vlastnictví o dispozici 3+1 ve 2. podlaží panelového domu s výtahem v Teplicích, konkrétně ul. Duchcovská.


Celková plocha bytu je 70 m², což je včetně dvou zasklených lodžií, které jsou součástí bytu, následně je k dispozici také sklepní kóje. Bytová jednotka byla v minulých letech rekonstruována, stav bytu je dobrý. Krytina podlah je v kombinaci plovoucí podlahy a keramické dlažby.


Vestavěná pečící trouba a sklokeramická deska s digestoří v bytě zůstávají a jsou již zahrnuty v kupní ceně. Ostatní vybavení je na případné domluvě s novým majitelem.


Jednotka se skládá z kuchyně, třech obývacích místností, vstupní chodby, koupelny, WC, dvou zasklených lodžií (balkónů) a sklepní kóje. Dům je ve velmi dobrém stavu.


Dále musím zmínit umístění domu, v blízkém okolí nalezneme mateřskou, základní i střední školu, dětské hřiště, nemocnici s poliklinikou, obchody, restaurace, zastávky MHD, jednoduše řečeno - vše důležité v blízkém okolí.


Dobře fungující Podkrušnohorské bytové družstvo (http://www.pkbd.cz/objekty-pkbd/duchcovska/410-415.html) nebrání případnému podnájmu bytu, zároveň dle novely zákona lze pobírat příspěvky na bydlení i v družstevním bytě a s ohledem na nízké náklady je tato nabídka vhodná i jako investiční příležitost. V případě podnájmu bytové jednotky si družstvo účtuje měsíční poplatek 600,- Kč.


Při převodu družstevního podílu je třeba uhradit členský vklad, který je ve výši 14 500,- Kč a hradí ho nový člen bytového družstva.


Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Kontaktovat makléře

Kontakt

Tomáš Novák

Adresa nemovitosti

Duchcovská, Teplice, Česko

720 988 090

bottom of page