top of page

Prodej bytu 2+1 (51 m²), Teplice

Duchcovská 286, Řetenice, Teplice, Česko

1 990 000,- Kč

Na prodej

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví 51 m², Teplice

Nabízím Vám ke koupi zcela novou bytovou jednotku v družstevním vlastnictví o dispozici 2+1, která se nachází ve 2. nadzemním podlaží panelového domu bez výtahu v Teplicích, konkrétně v ul. Duchcovská.


Užitná plocha bytu je celkem 51 m², dále je k dispozici také sklepní kóje. Jednotka se tedy skládá z předsíně, kuchyně, dvou obývacích místností, koupelny s vanou a toaletou a sklepní kóje.


V bytě se předělalo vše, na co jen můžete při kompletní rekonstrukci pomyslet. Začalo se vybouráním jádra a vytvořením prostorné koupelny s vanou a toaletou, kompletně se předělaly rozvody vody, odpadu a elektřiny, pokračovalo se vyrovnáním podlah a štukováním v celém bytě, ve všech místnostech jsou nové zárubně a dveře, krytina podlah je v kombinaci plovoucí podlahy a velkoformátové dlažby. Moderní prostorná koupelna s vanou a toaletou nabízí dostatek prostoru na umístění pračky a sušičky. Při rekonstrukci bytu byl kladen důraz na kvalitu. Dům je ve velmi dobrém stavu s energetickou náročností úrovně C.


Dále musím zmínit umístění domu, v blízkém okolí nalezneme mateřskou, základní i střední školu, dětské hřiště, nemocnici s poliklinikou, obchody, restaurace, zastávky MHD, jednoduše řečeno - vše důležité v blízkém okolí.


Dobře fungující Podkrušnohorské bytové družstvo (http://www.pkbd.cz/objekty-pkbd/duchcovska/410-415.html) nebrání případnému podnájmu bytu, zároveň dle novely zákona lze pobírat příspěvky na bydlení i v družstevním bytě a s ohledem na nízké náklady je tato nabídka vhodná i jako investiční příležitost. V případě podnájmu bytové jednotky si družstvo účtuje měsíční poplatek 600,- Kč.


Při převodu družstevního podílu je třeba uhradit členský vklad, který je ve výši 14 500,- Kč a hradí ho nový člen bytového družstva.


Pomohu Vám případně i se ziskem férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.


Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Kontaktovat makléře

Kontakt

Tomáš Novák

Adresa nemovitosti

Duchcovská 286, Řetenice, Teplice, Česko

720 988 090

bottom of page