top of page

Prodej bytu 2+1 ( 54 m²), Most

V. Nejedlého, 434 01 Most, Česko

1 550 000,- Kč

Na prodej

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví 54 m², Most

Nabízím Vám ke koupi bytovou jednotku v družstevním vlastnictví o dispozici 2+1 ve 4. podlaží panelového domu bez výtahu v Mostě, konkrétně ul. Víta Nejedlého.


Celková plocha bytu je 54 m², což je včetně sklepní kóje. Bytová jednotka byla v minulých letech rekonstruována, stav bytu je dobrý. Krytina podlah je v kombinaci plovoucí podlahy, linolea, keramické dlažby a dřevěných parket, které je možné renovovat, ale to již dle představ nového majitele.


Myčka, vestavěná pečící trouba, sporák s digestoří a mikrovlnná trouba v bytě zůstávají a jsou již zahrnuty v kupní ceně.


Jednotka se skládá z kuchyně, dvou obývacích místností, prostorné chodby, koupelny s WC a sklepní kóje. Dům je ve velmi dobrém stavu.


Dobře fungující samostatné bytové družstvo IRIS (http://bd-iris.cz/) nebrání případnému podnájmu bytu, zároveň dle novely zákona lze pobírat příspěvky na bydlení i v družstevním bytě a s ohledem na nízké náklady je tato nabídka vhodná i jako investiční příležitost.


Dále musím zmínit umístění domu, v blízkém okolí nalezneme mateřskou, střední i vysokou školu, dětské hřiště, praktického lékaře, OC Central Most, restaurace a zastávku MHD, i přesto se však jedná o jednu z klidnějších částí města.


Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Kontaktovat makléře

Kontakt

Tomáš Novák

Adresa nemovitosti

V. Nejedlého, 434 01 Most, Česko

720 988 090

bottom of page